اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل سود هنگفت شرکت‌های تسلیحاتی آمریکایی از معامله با عربستان

شرکت لاکهید مارتین و بوئینگ به ترتیب با به دست آوردن ۲۸ و ۵۰ میلیادر دلار، از بزرگترین ذی‌نفع‌های قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیارد دلاری دونالد ترامپ با عربستان به

سود هنگفت شرکت‌های تسلیحاتی آمریکایی از معامله با عربستان

سود هنگفت شرکت های تسلیحاتی آمریکایی از معامله با عربستان

عبارات مهم : بوئینگ

شرکت لاکهید مارتین و بوئینگ به ترتیب با به دست آوردن ۲۸ و ۵۰ میلیادر دلار، از بزرگترین ذی نفع های قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیارد دلاری دونالد ترامپ با عربستان به شمار می روند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، به نظر می رسد که این دو شرکت تسلیحات سازی بزرگ آمریکا، بزرگترین ذی نفع های قرارداد تسلیحاتی هنگفت دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا با حاکمان عربستان باشند. درآمد حدودا ۵۰ میلیارد دلاری بوئینگ هم مشمول بر فروش های نظامی و هم تجاری می شود ولی این شرکت دقیقا اعلام نکرده است که چه چیزی را به فروش می رساند.

سود هنگفت شرکت‌های تسلیحاتی آمریکایی از معامله با عربستان

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: بوئینگ با عربستان سعودی یک سرمایه گذاری یکسان ایجاد کرده تا “خدمات پایداری را جهت طیفی از پلتفورم های نظامی” فراهم کند. یک سرمایه گذاری یکسان جداگانه نیز “پشتیبانی نظامی و تجاری از بالگردها” را تامین می کند.

شرکت لاکهید مارتین هم حدود ۲۸ میلیارد دلار از قرارداد تسلیحاتی آمریکا – عربستان نفع می برد؛ این بسته تسلیحاتی مشمول بر ۱۵۰ بالگرد بلک هاوک می شود. این شرکت همچنین “کشتی های جنگی ساحلی” (LCS) به عربستان می فروشد. علاوه بر این، سامانه ضد موشکی تاد هم در لیست فروش به عربستان واقع شده است است که میانجی آن، داماد ترامپ بوده است.

شرکت لاکهید مارتین و بوئینگ به ترتیب با به دست آوردن ۲۸ و ۵۰ میلیادر دلار، از بزرگترین ذی‌نفع‌های قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیارد دلاری دونالد ترامپ با عربستان به

شرکت ریتون هم با یک میلیارد دلار فروش از دیگر ذی نفع های قرارداد تسلیحاتی با عربستان است و قرار است بمب های هدایت شونده “پیووی” و کلاهک های “پنتریتور” به ریاض بدهد. شرکت جنرال داینامیکز هم در حالی نهایی کردن فروش ۱۱۵ تانک “ام ۱ ای ۲” هست.

طبق گزارش بیزنس اینسایدر، عربستان سعودی به دنبال روابط دفاعی و تجاری نزدیکتر با آمریکاست، تلاش دارد تا اقتصاد خود را به فراتر از نفت بکشاند و ائتلافی را رهبری می کند که در حال جنگ در یمن است.

واژه های کلیدی: بوئینگ | آمریکا | قرارداد | عربستان | آمریکایی | داماد ترامپ | دونالد ترامپ | عربستان سعودی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs