اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل قاضی فدرال به جمع تحریم‌کنندگان نطق هر سال ترامپ پیوست

‘روث بِیدِر گینزبرگ'(Ruth Bader Ginsburg)یکی از 9قاضی ارشد ‘دیوان عالی فدرال آمریکا’بااعلام اینکه در نطق هر سال ترامپ موسوم به ‘وضعیت کشور'(State of Union)شرکت

قاضی فدرال به جمع تحریم‌کنندگان نطق هر سال ترامپ پیوست

قاضی فدرال به جمع تحریم کنندگان نطق هر سال ترامپ پیوست

عبارات مهم : آمریکا

‘روث بِیدِر گینزبرگ'(Ruth Bader Ginsburg)یکی از 9قاضی ارشد ‘دیوان عالی فدرال آمریکا’بااعلام اینکه در نطق هر سال ترامپ موسوم به ‘وضعیت کشور'(State of Union)شرکت نخواهد کرد به جمع تحریم کنندگان صحبت هر سال مدیر جمهوری آمریکا پیوست.

به گزارش ایرنا ؛ تارنمای خبری ‘هیل’ (TheHill)باانتشار این خبر نوشت: گینزبرگ’ اعلام کرد که در نخستین نطق هر سال اوضاع کشور دونالد ترامپ که قرار است سه شنبه آینده انجام شود، شرکت نمی کند و درعوض به دانشگاه’راجر ویلیامز’واقع در ایالت’رود آیلند’جهت صحبت خواهد رفت.

قاضی فدرال به جمع تحریم‌کنندگان نطق هر سال ترامپ پیوست

بنابراین گزارش، گینزبرگ که در گذشته از منتقدان مدیر جمهوری ترامپ بود، صحبت اش در دانشگاه راجر ویلیامز از مدت ها قبل برنامه ریزی شده است است.حضور نداشتن قضات ارشد دیوان عالی آمریکا در این صحبت ها می تواند چندان غیر معمول هم نباشد.

هیل افزود: گنیزبرگ در نخستین نطق سال گذشته ترامپ در کنگره آمریکا نیز حضور نیافت ولی این درحالی بود که وی در هشت نطق هر سال باراک اوباما همواره شرکت داشت.

‘روث بِیدِر گینزبرگ'(Ruth Bader Ginsburg)یکی از 9قاضی ارشد ‘دیوان عالی فدرال آمریکا’بااعلام اینکه در نطق هر سال ترامپ موسوم به ‘وضعیت کشور'(State of Union)شرکت

تارنمای خبری آمریکایی هیل در ادامه نوشت: دیگر قضات،’ساموئل آلیتو’ (Samuel Alito) و ‘کلرانس توماس’ (Clarence Thomas) نیز نطق هر سال اوضاع کشور ترامپ را تحریم کرده و در آن حضور نخواهند یافت.

نطق هر سال مدیر جمهوری آمریکا قرار است به وسیله دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین مدیر جمهوری این کشور در مورخ سه شنبه 30 ژانویه برابر با 10 بهمن ماه در نشست یکسان مجلس نمایندگان و مجلس سنا و در یکصدو پانزدهمین کنگره آمریکا ایراد شود.

تاکنون به غیر از سه قاضی عالی فدرال آمریکا، پنج نفر از نمایندگان کنگره اعلام کردند که در نخستین نطق هر سال ترامپ حضور نخواهند یافت و آن را تحریم کردند، اکثر آنها بیانات توهین آمیز شخص مدیر جمهوری در خطاب قرار دادن مهاجران اتباع کشورهای آفریقایی ، السالوادور و هائیتی را علت مهم این تحریم عنوان کردند.

قاضی فدرال به جمع تحریم‌کنندگان نطق هر سال ترامپ پیوست

نمایندگان کنگره آمریکا که نطق هر سال مدیر جمهوری ترامپ را جهت روز سه شنبه آینده تحریم کردند عبارتند از ‘ارل بلومنوئر’ (Earl Blumenauer) نماینده ایالت اورگان، ‘جان لوئیس'(John Lewis)از ایالت’جورجیا’،خانم ها ‘ماکسین واترز’ (Maxine Waters) از ایالت کالیفرنیا، ‘فردریکا ویلسون’ (Frederica Wilson) از ایالت فلوریدا و’پارمیلا جایاپال’ (Pramila Jayapal) از ایالت واشنگتن هستند.

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | قاضی فدرال | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs