اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد / پوتین

رئیس‌جمهوری روسیه از هیلاری کلینتون به خاطر مطرح کردن “اظهارات تندی” علیه روسیه حین کارزارهای انتخاباتی به شدت انتقاد کرد.

هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد / پوتین

پوتین: هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهوری روسیه از هیلاری کلینتون به خاطر مطرح کردن “اظهارات تندی” علیه روسیه حین کارزارهای انتخاباتی به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در مصاحبه با الیور استون، کارگردان مشهور آمریکایی گفت، هیلاری کلینتون به عنوان نامزد سابق حزب دموکرات آمریکا در انتخابات گذشته با مقایسه او با هیتلر از “مساله روسیه سوءاستفاده” کرده هست. او گفت، هیلاری “روابط بین دولتی را قربانی دستاوردهای کوتاه مدت” کرد که ایده بدی بود.

هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد / پوتین

پوتین سال گذشته پیش از انتخابات گفت، مردم آمریکا کسی را گزینش خواهد کرد که لیاقت داشته باشد. او در یک سری مصاحبه ها فاش کرد که رونالد ریگان، مدیر جمهوری اسبق آمریکا را که هر روز ساعت شش عصر به منزل می رفته تا با خانواده اش باشد، ستایش می کند.

رئیس جمهوری روسیه همچنین گفت، در گذشته ایده هایی از فیدل کاسترو، رهبر انقلابی کوبا گرفته است که چگونه از ترور جان سالم به در ببرد. مصاحبه های پوتین با الیور استون، کارگردان مشهور آمریکایی بین تابستان ۲۰۱۵ و فوریه امسال گرفته شده است که به حالت مستند از تلویزیون پخش خواهد شد.

رئیس‌جمهوری روسیه از هیلاری کلینتون به خاطر مطرح کردن “اظهارات تندی” علیه روسیه حین کارزارهای انتخاباتی به شدت انتقاد کرد.

پوتین در این مستند تاکید کرد، روسیه جهت چندین دهه قربانی مداخله آمریکا در امورش بوده هست. او آمریکا را به کمک به تروریست ها حین جنگ های چچن متهم کرد و همان را از مهم ترین دلایل تیرگی روابط میان واشنگتن با کرملین دانست.

پوتین گفت، اینکه کلینتون او را با هیتلر مقایسه کرده “مساله جدیدی جهت ما نیست.” او گفت: ما شخصا با این مساله آشنا هستیم. او زن بسیار فعالی است.

رئیس جمهوری روسیه همچنین راجع به ادوارد اسنودن، مقاطعه کار سابق ان اس ای گفت او “مرد شجاع و حتی بی پروا”یی است.

هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد / پوتین

گفت وگوهای پوتین با الیور استون از دوشنبه آتی (۱۲ ژوئن) هر شب تا پنج شنبه آتی به مدت یک ساعت پخش می شود.

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | آمریکا | آمریکایی | هیلاری کلینتون | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs