اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل کره شمالی در حال تخریب یک سایت‌ آزمایش موشکی خود است

وب سایت “نورث ۳۸” وابسته به یکی از اندیشکده‌های آمریکا اعلام کرد: براساس تجزیه و تحلیل تصویرهای ماهواره‌ای تازه از سایت‌های آزمایش موشکی کره شمالی، گمان می‌رود

کره شمالی در حال تخریب یک سایت‌ آزمایش موشکی خود است

کره شمالی در حال تخریب یک سایت آزمایش موشکی خود است

عبارات مهم : آزمایش

وب سایت “نورث ۳۸” وابسته به یکی از اندیشکده های آمریکا اعلام کرد: براساس تجزیه و تحلیل تصویرهای ماهواره ای تازه از سایت های آزمایش موشکی کره شمالی، گمان می رود پیونگ یانگ تخریب سکوهای پرتاب موشک مختص برنامه موشک های بالستیک قاره پیمای خود را شروع کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وب سایت نورث ۳۸ در گزارشی نوشت: تصویرهای ماهواره ای تازه حاکی از آن است که کره شمالی به دنبال بیانیه ماه آوریل کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی که در آن تعلیق یک جانبه آزمایشات اتمی و موشکی بالستیک را اعلام کرد، در حال تخریب سکوهای پرتاب موشک در سایت آزمایش موشکی ایها – ری واقع در شهر کوسونگ است.

کره شمالی در حال تخریب یک سایت‌ آزمایش موشکی خود است

جوزف برمودز، یکی از کارشناسان سیستم های تسلیحاتی در این گزارش گفت: یکی از سکوهای مهم آزمایش موشکی در سایت کوسونگ که جهت پرتاب موشک های آزمایشی استفاده می شد، تخریب شده است است.

در این گزارش آمده است: تاسیسات تخریب شده، بیانگر این مساله نیستند که کره شمالی تعلیق کل برنامه های موشکی اش را شروع کرده هست. هنوز مشخص نیست که آیا تخریب این سکو بیانگر این مساله است که کره شمالی کل برنامه موشکی اش را به حالت تعلیق در می آورد و یا قصد دارد در آینده تاسیساتی مشابه دیگر را نیز تخریب کند.

وب سایت “نورث ۳۸” وابسته به یکی از اندیشکده‌های آمریکا اعلام کرد: براساس تجزیه و تحلیل تصویرهای ماهواره‌ای تازه از سایت‌های آزمایش موشکی کره شمالی، گمان می‌رود

از آنجایی که قرار است ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) نشستی میان دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برگزار شود، پیونگ یانگ در تلاش است تا با تخریب تنها سایت آشنا شده است اش در ماه گذشته تعهد خود را به تلاش های دیپلماتیک جهت حل بحران اتمی در شبه جزیره کره نشان دهد.

واژه های کلیدی: آزمایش | برنامه | کره شمالی | کره شمالی | پیونگ یانگ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs