اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری گردانندگان کانال منتشر کننده تصویرهای و شماره تلفن‌های زنان جوان

مسئول پلیس فتا گلستان گفت: کارشناسان با رصد اینترنت کانالی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کردند که گردانندگان آن تصویرهای شخصی از خانم‌های جوان و شماره ت

دستگیری گردانندگان کانال منتشر کننده تصویرهای و شماره تلفن های زنان جوان

عبارات مهم : شماره

مسئول پلیس فتا گلستان گفت: کارشناسان با رصد اینترنت کانالی را در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … شناسایی کردند که گردانندگان آن تصویرهای شخصی از زن های جوان و شماره تلفن آن ها را منتشر می کردند.

به گزارش میزان، سروان وحید صاحبکاران گفت: کارشناسان با رصد اینترنت و انجام گشت های سایبری، کانالی با بیش از پانصد عضو را در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … شناسایی کردند که گردانندگان این کانال تصویرهای شخصی از زن های جوان و شماره تلفن آن ها را منتشر می کرد.

وی افزود: بعد از تحقیقات مشخص شد ۳ پسر جوان ساکن آق قلا این کانال را مدیریت می کنند.

دستگیری گردانندگان کانال منتشر کننده تصویرهای و شماره تلفن‌های زنان جوان

مسئول پلیس فتا گلستان اظهارکرد: با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان آق قلا هر ۳ متهم دستگیر و تجهیزات رایانه ای و مخابراتی آنان توقیف شد.

صاحبکاران به شهروندان توصیه کرد از بارگذاری و اشتراک اطلاعات شخصی مشمول بر آدرس، شماره تلفن، عناوین شغلی، تصویرهای و فیلم های شخصی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خودداری کنند.

مسئول پلیس فتا گلستان گفت: کارشناسان با رصد اینترنت کانالی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کردند که گردانندگان آن تصویرهای شخصی از خانم‌های جوان و شماره ت

واژه های کلیدی: شماره | کانال | تلگرام | شناسایی | اینستاگرام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs