اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از آب درآمد

دوازدهم بهمن سال 1392 بود که زن میان سالی ماجرای گم شدن همسر 46 ساله اش را فاش کرد.

زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از آب درآمد

عبارات مهم : خراسان

دوازدهم بهمن سال 1392 بود که زن میان سالی ماجرای گم شدن همسر 46 ساله اش را فاش کرد.

به گزارش خراسان ؛«م» که خود را وکیل دادگستری معرفی می کرد با مراجعه به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: همسرم ساعت 16:30 هشتم بهمن (چهار روز قبل) به قصد عزیمت به یکی از شهرهای جنوبی خراسان رضوی از منزل خارج شد و دیگر اطلاعی از آینده او ندارم! در پی اعلام این گزارش، پرونده در «دایره فقدانی ها» پیگیری شد و بدهید ترتیب استعلام از مراکز قانونی مانند زندان، بهزیستی، پزشکی قانونی، مراکز درمانی و … درحالی شروع شد که تحقیقات میدانی غیرمحسوس کارآگاهان در اطراف محل زندگی مرد 46 ساله، حکایت از وجود اختلافاتی بین او و برادران همسرش داشت.

حمله نقابداران

زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از آب درآمد

با این سرنخ، بررسی کارآگاهان ماجرای هولناکی را افشا کرد. تحقیقات نشان می داد یک ماه قبل و در تاریخ 92.10.4 ، «پ» (مرد 46 ساله) از بجنورد به مشهد بازگشت. ساعت حدود 21:30 بود که «پ» جهت بازکردن در پارکینگ از ماشین پیاده شد در همین حال سه مرد نقابدار به وی حمله کردند و او را با ضربات چاقو نشانه گرفتند. در حالی که مرد مجروح یکی از نقابداران مسلح به سلاح سرد را آشنا بود، در مرکز درمانی خوابیدن شد و از ضاربان شکایت کرد. ولی او فقط 24 ساعت روی حرف خود ماند و بعد از آن با دست نوشته ای ادعای خود را بعد گرفت و نوشت که در تشخیص ضاربان اشتباه کرده است! همین دست نوشته به وسیله همسر فقدانی که در امور وکالت فعالیت دارد ضمیمه پرونده شد، این درحالی بود که مرد مجروح، طی روزهای بعد از این ماجرا، با تهدیدهای ناشناسی مواجه شد که اگر شکایتی مطرح کند این بار او را می کشند!

پیگیری پرونده در دایره قتل

با مشخص شدن ماجرای تهدیدهای مرگبار که هفت بار از تلفن های عمومی شهری گرفته شده است بود، این پرونده رنگ جنایی به خود گرفت و عنوان گم شدن مرد 46 ساله وارد مرحله جدیدی شد بنابراین، پرونده مذکور به دایره قتل اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ارجاع شد و کارآگاهان به تجزیه و تحلیل های کارشناسی پرداختند.

دوازدهم بهمن سال 1392 بود که زن میان سالی ماجرای گم شدن همسر 46 ساله اش را فاش کرد.

فرضیه قتل قوت گرفت

با مطرح شدن ماجرای حمله نقابداران به مرد 46 ساله، تحقیقات گسترده کارآگاهان با صدور دستوراتی از سوی قاضی خاص قتل عمد در وقت وقوع حادثه، ادامه یافت و آن ها دو تن از برادران همسر مرد گم شده است را احضار کردند ولی هیچ سرنخ مستندی به دست نیامد! این گونه بود که مقام قضایی دستور آزادی بلاقید دو فرد مظنون را صادر کرد ولی کارآگاهان با تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی و بررسی سرنخ های موجود، باز هم به نتیجه ای می رسیدند که نشان از قتل مرد 46 ساله داشت.

مشاهده شدن مرد گم شده است در کشورهای دیگر

درحالی که پلیس همچنان به تحقیقات خود راجع به گم شدن مرد 46 ساله ادامه می داد هر از چند گاهی، گزارش های همسر «پ» روند تحقیقاتی این پرونده را به سوی دیگری می کشاند. «م» که مدام پیگیر پرونده بود گاهی با دادن اطلاعاتی به کارآگاهان مدعی می شد که همسرش با شماره ناشناس از کشور پاکستان تماس گرفته است! گاهی ادعا می کرد با شماره ناشناسی از کشور سوئد تماس داشت! در بعضی موارد نیز از مشاهده شدن همسرش در قم خبر می داد یا مدعی می شد که همسرش را در کشور سوریه و در حال جنگ با داعش دیده اند! و … گزارش اختصاصی خراسان حاکی است: بررسی هرکدام از ادعاهای این زن، موجب طولانی تر شدن پیگیری به پرونده می شد و در نهایت نیز استعلامات متفاوت از مراکز گوناگون قانونی، هیچ نتیجه ای دربرنداشت. با این وجود هنوز هم پیگیری پنهانی و غیرمحسوس سرنخ های مهم پرونده به برادران همسر مرد 46 ساله می رسید و نقش آن ها را در این ماجرا پررنگ تر می کرد.

زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از آب درآمد

ماجرای کارت ملی

بررسی های شبانه روزی با نظارت مستقیم مدیر پلیس آگاهی به عمق محتویات پنهان پرونده کشیده شد تا این که سرنخ های اختلاف خانوادگی، پای دو برادرزن و همسر مرد گم شده است را به میان کشید. در همین وقت قاضی خاص قتل عمد با صدور دستوری قاطع، از کارآگاهان خواست دو برادرزن مرد 46 ساله را بازداشت کنند. در اثنای تحقیقات و بازجویی های گسترده، راز شش سیم کارت مخفی افشا شد که همه آن ها به نام فردی ناشناس بود. ادامه تحقیقات که گاهی به جلسات بامدادی با حضور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب و مدیر پلیس آگاهی خراسان رضوی کشیده می شد نشان می داد که ردپای مردی به نام «س» در این ماجرا وجود دارد.

دوازدهم بهمن سال 1392 بود که زن میان سالی ماجرای گم شدن همسر 46 ساله اش را فاش کرد.

بعد از انجام تحقیقات گسترده «س» شناسایی شد و گفت: آخرهای سال 91 در بولوار وکیل آباد با راننده یک دستگاه پژو که خود را مامور آگاهی معرفی می کرد، تصادف کردم و چون خسارت آینه بغل بسیار جزئی بود او کارت ملی مرا گرفت تا خسارتش را پرداخت کنم! ولی دیگر به تماس هایم پاسخ نداد. گزارش خراسان حاکی است کارآگاهان که دیگر به سرنخ های مهمی رسیده بودند با صدور دستوراتی از سوی قاضی میرزایی، راننده پژو را به آگاهی احضار کردند و بدهید ترتیب مشخص شد که «ق» (راننده پژو) با استفاده از کارت ملی «س» چند سیم کارت گوشی دریافت کرده است.

اعترافات هولناک

با افشای ماجرای سیم کارت های پنهانی و به کارگیری شیوه های تخصصی و فنی در پلیس آگاهی پرده از ماجرای ارتباط «ق» با همسر مرد گم شده است برداشته شد و این گونه احتمال جنایت قوت گرفت. بنابراین گزارش بعد از انجام یک سری تحقیقات گسترده فنی که با نظارت مدیر آگاهی و راهنمایی های مداوم مقام قضایی همراه بود، بالاخره راز این پرونده جنایی به گور مخوفی در گورستان بزرگراه قدیم قوچان کشیده شد.

زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از آب درآمد

اعترافات برادر زن «پ» حاکی از آن بود که آن ها به علت اختلافات خانوادگی نقشه قتل «پ» را با همدستی خواهرشان و همکاری «ق» کشیده اند. «ق» در بازجویی ها مدعی شد فقط ارتباط کاری با همسر مرد 46 ساله داشته و جهت او پرونده های وکالتی جور می کرده است ولی در نهایت همسر «پ» نیز راز جنایت را فاش کرد و گفت: روز اتفاق هنگامی که دخترانم را به مدرسه بردم به منزلم بازگشتم و قرص سمی خطرناکی را داخل یک لیوان شربت حل کردم و آن را به همسرم دادم. او بلافاصله بعد از خوردن شربت جان باخت و سپس با هماهنگی قبلی «ق» و یکی از برادرانم جهت انتقال جسد آمدند.

راز گور سیمانی!

گزارش خراسان حاکی است: تحقیقات پلیس و مقام قضایی نشان داد که متهمان جسد مرد 46 ساله را داخل پتو پیچیده و در زیر تخت داخل حیاط پنهان کرده اند و شب هنگام با خودروی «ق» به گورستانی در یکی از روستاهای اطراف بزرگراه قوچان انتقال داده اند. سپس در تاریکی شب، جسد را دفن کرده و روی آن گالن بزرگ اسید را ریخته اند تا اثری از جسد باقی نماند و روی گور را سیمان کردند. گزارش خراسان حاکی است با اعترافات متهمان، دستور نبش قبر از سوی قاضی میرزایی صادر شد و بدهید ترتیب بقایای جسد مرد 46 ساله جهت انجام معاینات در حالی به پزشکی قانونی انتقال یافت که بررسی ها جهت کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: خراسان | پرونده | قانونی | تحقیقات | پلیس آگاهی | خراسان رضوی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs