اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نظر آیت‌الله هاشمی راجع به روحانی ، قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد، رئیسی همان سعید جلیلی است؟

مشاور ارشد مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: عده‌ای می‌خواهند جریان عقلانیت را به عقب برگردانند؛ جهت جریان عقلگرایی همه باید پای صندوق بیایند و نباید انتخابات

نظر آیت‌الله هاشمی راجع به روحانی ، قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد، رئیسی همان سعید جلیلی است؟

رئیسی همان سعید جلیلی است؟ /قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد/نظر آیت الله هاشمی راجع به روحانی

عبارات مهم : سیاسی

مشاور ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: عده ای می خواهند جریان عقلانیت را به عقب برگردانند؛ جهت جریان عقلگرایی همه باید پای صندوق بیایند و نباید انتخابات به دور دوم کشیده شود. .

غلامعلی رجایی در همایش بزرگ حامیان روحانی در خوزستان ، اظهار کرد: من اطمینان دارم که مراسم خوش حالی پیروزی دکتر روحانی را خواهیم گرفت. دولت دکتر روحانی بنا را بر راستگویی گذاشته هست، آیت الله هاشمی اعتقاد بود که باید به دولت روحانی وقت داد. قانون هدفمندی یارانه ها اجازه زیاد کردن یارانه را نمی دهد؛ شعار عوام فریبانه ندهید.

نظر آیت‌الله هاشمی راجع به روحانی ، قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد، رئیسی همان سعید جلیلی است؟

مشاور ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: امیدوارم امسال سال آخر حصر باشد. دولت گذشته عزت و شرافت را زیر پرسش برد. در این سال ها بعضی افراد معنویت را به ابتذال کشیدند. امام رضا سلطان دنیا هست، ولی نباید مقدسات را به بازی گرفت. در منزل فقرا تصویر نگیرید و آذوقه جهت آن ها نفرستید.

رجایی با اشاره به اینکه آرای رقیب خاموش و خاکستری است و باید آن ها را به نفع دکتر روحانی به صحنه آورد، گفت: در وقت تحریم سفیران کشور عزیزمان ایران با چمدان پول جابجا می کردند. لاستیک به هواپیما نمی دادند. شما اصولگرایان تا قرن های دیگر نیز به پاکدستی دولت خاتمی نمی رسید.

مشاور ارشد مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: عده‌ای می‌خواهند جریان عقلانیت را به عقب برگردانند؛ جهت جریان عقلگرایی همه باید پای صندوق بیایند و نباید انتخابات

همچنین ایرنا نوشت؛

محسن مهرعلیزاده نیز تصریح کرد: رقیب در مناظره های انتخابات استراتژی خود را بر اساس تخریب دولت قرار داده است و روز گذشته به صراحت آقای روحانی را به دروغ و دزدی محکوم کرد که این کار باعث می شود اخلاق در جامعه از بین برود.

وی افزود: این که در مناسب ترین وقت فکر کنید و تهمتی به رقیب بزنید، درست نیست بلکه مردم از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظرات توقع دارند که آنها سابقه و برنامه خود را ارایه دهند.

نظر آیت‌الله هاشمی راجع به روحانی ، قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد، رئیسی همان سعید جلیلی است؟

این فعال سیاسی ادامه داد: حال دو رقیب انتخابات با شعار زیاد کردن سه و چهار برابری یارانه ها به میدان آمده اند که نشان می دهد برنامه ای جهت اداره کشور ندارند.

مهرعلیزاده تصریح کرد: هشت سال عملکرد دولت های نهم و دهم نشان داد که مردم فهمیده اند یک سری شعارهای کلی است و قدم گذاشتن در عرصه سیاست و کسب کرسی ریاست جمهوری علاوه بر ادب و نزاکت، دانش، برنامه و تیم نیرومند می خواهد.

مشاور ارشد مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: عده‌ای می‌خواهند جریان عقلانیت را به عقب برگردانند؛ جهت جریان عقلگرایی همه باید پای صندوق بیایند و نباید انتخابات

این فعال اصلاح طلب به قول روحانی جهت برطرف دیگر تحریم های کشور عزیزمان ایران در دولت آینده اشاره و خاطرنشان کرد: اگر اتفاق خاصی نیفتد، وی قادر است این دو وعده را نیز محقق کند، چون شدیدترین؛ عملیاتی ترین و در دسترس ترین تحریم ها عنوان هسته ای بود که پیامدهای بدی هم داشت ولی روحانی توانست با همکاران خود این مساله را حل کند.

عضو اتاق بازرگانی کشور عزیزمان ایران با یادآوری این که مسئله اشتغال نمی تواند با شعار حل شود، گفت: در وقت احمدی نژاد پول به جامعه توزیع می شد که باعث شد جوانان کار آفرین تبدیل به بیکاران بدهکار شوند ولی ایجاد یک میلیون شغل در کشور کار مشکل نیست.

نظر آیت‌الله هاشمی راجع به روحانی ، قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد، رئیسی همان سعید جلیلی است؟

وی گفت: دولت یازدهم با اطمینانی که مردم به آن دارند، می تواند در چهار سال آینده شعارهای خود را عملی کند در عین حال مردم نیز بین دروغ و دورویی قطعا راست گویی و صداقت را گزینش خواهند کرد.

انتخاب نوشت؛

عبدالله ناصری اظهار داشت: همانطور که انتظار می رفت، مناظره سوم پرشورتر از مناظره های گذشته برگزار شد.

ناصری خاطرنشان کرد: در بخش آخر مناظره، روحانیِ 92 ظهور کرد. البته به نظر من، ایشان مشابه چهارسال قبل نباید ظاهر شود، یعنی باید تقسیم کار کند و فضا را مدیریت شده است تر جلو ببرد. در مقابل، شاخصه قالیباف عصبانی کردن و با خلاف گویی های بزرگ بود که ظاهرا جز این ماموریت دیگری ندارد.

وی با اشاره به حضور فعال تر رئیسی در مناظره دیشب گفت: من در آقای رئیسی حتی در سفرهای استانی شان، کاملا حالت بهت زدگی و حیرت زدگی و شبه وحشت را می بینم و این مسئله را در این مناظره نیز مشاهده کردم، به همین جهت است که فکر میکردم اصلا انتظار چنین واکنشی را از آقای روحانی نداشت. اقای رئیسی طبیعتا نسبت به دو مناظره قبلی آن ماسک قبلی رو کنار زده و آن ظاهر مظلومش را فروریخت. واقعا، این در مناظره مشهود بود که آقای رئیسی دور از واقعیت های اجرایی کشور هست. حوزه اجرایی ایجاب میکند مدیر جمهور تجربه کار اجرایی داشته باشد و حداقل در حوزه قوه مقننه تجربه ای هرچند اندک داشته باشد. این شاخصه ها کاملا از رئیسی دور هست. از نگاه من، اقای رئیسی ورژنی تازه از اقای جلیلی و آقای احمدی نژادِ 84 است که دوستان اصولگرای او امدنش را در انتخابات 84 شوخی می کرفتند، ولی او در نهایت کاندیدا شد.

وی با اشاره به سخنان تند میرسلیم اظهار کرد: من در این مناظره بر حزب موتلفه تاسف خوردم. تا قبل از این، باورم این بود که موتلفه نامزد حزبی دارد و کار برنامه ریزی و دموکراتیکی کرده هست. ولی این نامزد نشان داد که این دوستان خیلی دور از واقعیت های کشور زندگی می کنند. ای کاش حزب موتلفه فرد دیگری را معرفی می کرد یا کسی را اصلا معرفی نمی کرد.

ناصری در تشریح عملکرد قالیباف گفت: آقای قالیباف باتوجه به عملکردش در شهرداری تهران، ادم بسیار قانون گریزی است و حتی بسیاری از اصولگرایان در 92 به این جمع بندی رسیده بودند که او شهردار نماند، ولی اتفاق نیافتاد و دوستان اصلاح طلبان برنامه ریزی مطلوبی نکرده بودند. به نظر من، اتفاق پلاسکو بعنوان یک فاجعه ملی مانند پرونده 3 هزار میلیارد در ذهن جامعه نقش بست. تحلیل بنده این است که آقای قالیباف با علم به این عنوان و عملکرد خود می داند که شکست خورده و تنها تصمیم گرفته انتقام گذشته را حتی المقدر از روحانی بگیرد. از نگاه من، آینده اقای قالیباف آینده اقای محسن رضایی خواهد بود. او به نظر می اید با عرصه سیاسی اجرایی خداحافظی کند و به همان پست خلبانی مراجعه کند، حتی بعید میدانم جریان اصولگرا راضی باشند مدیریت اقای قالیباف در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه پیدا کند.

این تحلیلگر سیاسی نتیجه مناظره را به نفع روحانی دانست و ادامه داد: به نظرم، روحانی سال ها تجربه ی فعالیت اجرایی دارد و بر امار و ارقام مسلط هست. همینطور معاون اول اقای روحانی یعنی اقای جهانگیری هم سابقه زیادی در حوزه اجرایی دارند. این دو در مناظره به صورت کلی موفق تر بودند و دستشان پر بود. باید البته اضافه کنم که اقای هاشمی طبا نشان داد علاقانه سخن می گوید و خیلی مسلط تر، مخاطب پذیرتر و باورپذیرتر از بعضی دیگر از کاندیداها ظاهر شد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد کناره گیری کاندیداهای جمنا به نفع یکدیگر گفت: خبرهایی که ما داریم، حکایت از آن دارد که دونامزد مهم جمنا طبق نظرسنجی ها دارند به هم نزدیک میشوند. از سوی دیگر، ستادهای این دو باهم خیلی اختلاف دارند. در نتیجه من انتظار کناره گیری را از قالیباف و رئیسی ندارم. البته جمع بندی من این است که نامزد مهم جریان مخالف دولت که همان جبهه پایداری هست، رئیسی است ولی یک احتمال می توان داد که آن این است که، مخالفان دولت، به جمع بندی رسیده باشند که قالیباف بماند تا انتخابات به حد نصاب نرسد و به دور دوم برود.

واژه های کلیدی: سیاسی | برنامه | قالیباف | انتخابات | دولت روحانی | دکتر روحانی | برنامه ریزی | هاشمی رفسنجانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs