اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است / ناطق نوری

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری اسلام هراسی در دنیا را از اهداف تروریست ها برشمرد و گفت: اینها این حرکات را علیه مسلمانان مظلوم انجام می دهند تا مردم و دنیا را

نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است / ناطق نوری

ناطق نوری: نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است

عبارات مهم : اسلام

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری اسلام هراسی در دنیا را از اهداف تروریست ها برشمرد و گفت: اینها این حرکات را علیه مسلمانان مظلوم انجام می دهند تا مردم و دنیا را از اسلام متنفر کنند.

به گزارش ایرنا ؛ ناطق نوری روز جمعه در حاشیه آئین وداع با پیکرهای شهدای اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با عرض تسلیت به خانواده های شهدا افزود: نشانه مهم به وجود آوردن این جریان داعش و تروریست های افراطی، کشور عزیزمان ایران به عنوان مرکز ثقل اسلام ناب است.

نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است / ناطق نوری

ناطق نوری با اشاره به اینکه دامن خود آنهایی که اینها را به وجود آورده اند، گرفته شده است هست، افزود: نشانه مهم تروریست ها کشور عزیزمان ایران است که امیدواریم خنثی شود.

در دو حمله تروریستی جداگانه که صبح چهارشنبه گذشته رخ داد، ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) نشانه تیراندازی پنج تن از مهاجمان انتحاری مسلح قرار داده شد که در نتیجه آن، 17 نفر شهید و 56 نفر مجروح شدند.

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری اسلام هراسی در دنیا را از اهداف تروریست ها برشمرد و گفت: اینها این حرکات را علیه مسلمانان مظلوم انجام می دهند تا مردم و دنیا را

به گفته منابع امنیتی، با هوشیاری ماموران پلیس حرم مطهر امام خمینی(ره)، یکی از مهاجمان انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار داده شد و فرد انتحاری دیگر نیز خود را منفجر کرد. سه مهاجم به ساختمان مجلس نیز در جریان درگیریها به هلاکت رسیدند.

وزارت اطلاعات با افشای هویت و تصویر ترویستها اعلام کرد: «تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی همکاری داشتند 5 نفر از عنصرهای تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که بعد از جذب به وسیله گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج شده است و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه همکاری داشتند.»

گروهک تروریستی داعش روز گذشته مسئولیت حمله به ساختمان مجلس و حرم امام(ره) را بر عهده گرفته بود.

نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است / ناطق نوری

مراسم تشییع پیکر شهدای این حملات تروریستی امروز بعد از اقامه نماز جمعه و با حضور آحاد گسترده مردم از برابر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت بهشت زهرا برگزار شد.

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | تروریست | ساختمان | تروریستی | تروریست ها | حمله تروریستی | حملات تروریستی | عملیات تروریستی | مجلس شورای اسلامی | گروهک تروریستی داعش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs