اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ادامه فیلم استنلی کوبریک ، اوان مک‌گرگور بازیگر «درخشش» شد

اوان مک‌گرگور در اقتباس تازه کمپانی برادران وارنر از رمان محبوب «درخشش» نوشته استیون کینگ نقش شخصیت مهم یعنی دنی تورنس را ایفا می‌کند. 

ادامه فیلم استنلی کوبریک ، اوان مک‌گرگور بازیگر «درخشش» شد

اوان مک گرگور بازیگر «درخشش» شد/ ادامه فیلم استنلی کوبریک

عبارات مهم : تورنس

اوان مک گرگور در اقتباس تازه کمپانی برادران وارنر از رمان محبوب «درخشش» نوشته استیون کینگ نقش شخصیت مهم یعنی دنی تورنس را ایفا می کند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، در اقتباسی که از کتاب «دکتر اسلیپ» می شود و دنباله ای بر فیلم کلاسیک ژانر وحشت «درخشش» ساخته استنلی کوبریک هست، اوان مک گرگور در نقش مهم ظاهر می شود.

منابع آگاه می گویند این بار خود استیون کینگ هم گزینش شدن مک گرگور جهت نقش مهم را قبول کرده هست. این در حالی است که این نویسنده طی سال ها چند بار گفته بود از فیلم مهم خوشش نمی آید.

ادامه فیلم استنلی کوبریک ، اوان مک‌گرگور بازیگر «درخشش» شد

مایک فلانگن که اقتباس نت فلیکس از رمان کوتاه «بازی جرالد» نوشته کینگ را کارگردانی کرده بود، روی صندلی کارگردانی این فیلم هم می نشیند. تروُر میسی، شریک تهیه فلانگن در همراهی با جان برگ از کمپانی ورتیگو انترتینمنت تهیه کننده مهم فیلم خواهد بود.

کمپانی برادران وارنر چند سال است که قصد دارد این فیلم و همچنین پیش درآمد «درخشش» یعنی «اُوِرلوک هتل» را بسازد ولی در جمع آوری بودجه مورد نظر جهت انجام این کار به مسئله خورده بود. بعد از موفقیت چشمگیری که فیلم «آن» جهت استودیوی نیولاین به ارمغان آورد، هر استودیویی که هر پروژه ای مرتبط با آثار کینگ را در دست دارد تلاش کرده تک تک آن پروژه ها را با سرعت بیشتری روی پرده بزرگ ببرد.

اوان مک‌گرگور در اقتباس تازه کمپانی برادران وارنر از رمان محبوب «درخشش» نوشته استیون کینگ نقش شخصیت مهم یعنی دنی تورنس را ایفا می‌کند. 

داستان «دکتر اسلیپ» در حالی شروع می شود که تورنس، که در فیلم «درخشش» فرزند بود، آسیب معنوی وقایع اورلوک هتل را با خود به دوران بزرگسالی می برد. او تبدیل به بازتابی از پدر قاتل خود شده است و مشکلاتی ادامه دار با خشمی غیرقابل کنترل و الکل دارد که درد او و همچنین قدرت های «درخشش» را کم می کند. هنگامی که او الکل را کنار می گذارد و از قدرتش جهت کمک کردن به افراد رو به فوت در یک منزل سالمندان کمک می کند، آن قدرت ها بازمی گردند.

او ارتباطی ذهنی با دختری جوان برقرار می کند که توانایی هایی عجیب و مثل او دارد و مورد نشانه گروهی با قدرت هایی مشابه قرار گرفته هست. آن ها متوجه می شوند که اگر فردی با قدرت هایی مشابه بمیرد، یک نوع «بخار» از دهان ارزش خارج می شود که در صورت استنشاق کردن آن بخار، قدرت های فرد دیگری بسیار نیرومند تر می شوند.

استنلی کوبریک اقتباس مهم «درخشش» را کارگردانی کرد و جک نیکلسون و شلی دووال در نقش های مهم ظاهر شدند. دنی لوید نقش دنی تورنس کودک را بازی کرد. آن موقع این فیلم به عنوان یک شکست خورده باکس آفیسی آشنا شد چون با بودجه ای ۱۹ میلیون دلاری ۴۴ میلیون دلار فروخت ولی حالا، به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های کلاسیک ژانر وحشت آشنا می شود و مجموعه ای عظیم از هواداران دارد که آماده هستند تا دنباله آن را ببینند.

ادامه فیلم استنلی کوبریک ، اوان مک‌گرگور بازیگر «درخشش» شد

مک گرگور را می توان در پروژه بعدی اش در اقتباس «وینی پو» محصول دیزنی با عنوان «کریستوفر رابین» مشاهده کرد.

واژه های کلیدی: تورنس | پروژه | کمپانی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs