اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیش‌بینی مسیر جداگانه جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تاکید کرد: مسیر جدا جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی آینده نگری شده است است تا اگر روزی مجوز ورود داده شد این جدا

پیش‌بینی مسیر جداگانه جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

آینده نگری مسیر جداگانه جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

عبارات مهم : پروژه

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تاکید کرد: مسیر جدا جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی آینده نگری شده است است تا اگر روزی مجوز ورود داده شد این جداسازی در کمتر از دو ماه اجرایی شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مدیرعامل شرکت توسعه و نگه داری اماکن ورزشی کشور یک روز قبل از روز خبرنگار با خبرنگاران و اعضای سایت این وزارتخانه دیدار و گفت وگو کرد.

حسن کریمی در حاشیه این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار به اعضای پایگاه خبری وزارت ورزش یاد و خاطره شهدای رسانه را هم گرامی داشت و گفت: با توجه به اینکه فردا روز خبرنگار است وظیفه خود دانستیم به دوستان پایگاه خبری وزارت ورزش سر بزنیم و از آنها تقدیر کنیم. همچنین یاد و خاطره شهید صارمی را هم که در این راه به شهادت رسید گرامی بداریم.

پیش‌بینی مسیر جداگانه جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ادامه داد: پروژه های زیادی از دولت قبلی به دولت تدبیر و امید به ارث رسیده است که بخشی از آنها مکان و اعتبار مناسبی دارد و بعضی دیگر شرایط نابسامانی از جهت اعتبار کافی و محل مورد نظر دارد. بسیاری از این پروژه ها سال ۸۸ کلنگ خورده ولی حتی شروع به کار نکرده و بعضی دیگر در مراحل بسیار ابتدایی قرار دارد. با توجه به حجم زیاد پروژه های نیمه تمام که به دولت تازه ارث رسیده هیچ مجموعه جدیدی را در دولت یازدهم و دوازدهم شروع به ساخت نکردیم.

وی افزود: ما پروژه های اولویت دار را که پیشرفت فیزیکی مناسب داشت شناسایی کردیم و در کنار آن محرومیت منطقه را هم ملاک قرار دادیم. امسال ۴۰ پروژه را از هفته دولت تا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر و آخر سال به بهره برداری می رسانیم. بااهمیت ترین پروژه هایی که در آستانه افتتاح هستند می توان از پیست دوچرخه سواری بسیار زیبای شهر کرمان، استادیوم ۵۰۰۰ نفری اسلامشهر، پروژه ۵۰۰۰ نفری نسیم شهر در بهارستان و به احتمال زیاد پروژه ۵۰۰۰ نفری ورامین نام برد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تاکید کرد: مسیر جدا جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی آینده نگری شده است است تا اگر روزی مجوز ورود داده شد این جدا

کریمی در خصوص نگهداری مجموعه های بزرگ ورزشی کشور از جمله مجموعه ورزشی آزادی گفت: مجموعه آزادی و موارد مشابه وافعا سرمایه ملی هستند. حدود ۵۰ سال از عمر مجموعه آزادی می گذرد و طبیعی است فرسوده شده است باشد و در سال های اخیر کمتر به آن توجه شده است هست. مسئله اساسی مجموعه آزادی مقاوم سازی سکوهای تماشاگران است که از دو سال پیش شروع شده است هست. به علت هزینه بالای این اقدام با این اعتبار روند آن حدود ۲۰ سال طول خواهد کشید. طی صحبتی که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم بنا شد اعتبار مخصوصی جهت زیباسازی و مقاوم سازی سکوهای آزادی تخصیص داده شده است دهند تا خداکثر ظرف مدت سه سال به آخر برسد.

وی در مورد سایر قسمت های مجموعه آزادی گفت: در محوطه هم پرسشها کمتر نیست. تامین آب فضای سبز مجموعه آزادی، روشنایی محوطه مجموعه و نوسازی جداول و آسفالت خیابان های درون مجموعه که سالها بازسازی و مرمت نشده و اگر امسال انجام نشود هزینه های سنگین تری خواهد داشت از اولویت های جدی این مجموعه هست. سقف سالن ۱۲ هزار نفری هم پرسشها جدی دارد که قبل از آعاز فصل سرما باید تعمیرات آن به اتمام برسد.

کریمی در خصوص آینده نگری زیرساخت های مناسب مجموعه آزادی جهت میزبانی از خانواده ها گفت: با تمهیداتی که در نظر گرفته شده است در حداقل وقت این کار انجام می شود. کارها مورد نیاز در خصوص تصحیح سیستم بلیط فروشی، گیت های ورودی، سیستم امنیتی و صورت نگاری در حال انجام هست. مسیر جدا نیز جهت ورود بانوان به ورزشگاه آینده نگری شده است است تا اگر روزی مجوز ورود داده شد این جداسازی در کمتر از دو ماه اجرایی شود.

پیش‌بینی مسیر جداگانه جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

وی در خصوص استفاده از بعضی مدیران غیر ورزشی در مجموعه های ورزشی گفت: ما در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تمام تغییراتی که باید انجام میشد را لحاظ کردیم. از اسم شرکت ما مشخص است که باید کار اجرایی و فنی در آن انجام شود. ما مسئول ورزش نیستیم بنابراین دنبال مدیران ورزشی هم نیستیم چون کار تخصصی است و مدیر اجرایی نیرومند نیاز دارد. اصلا اعتقادی به استفاده از مدیران ورزشی نداریم. یک قهرمان ملی چه کار تخصصی در شرکت توسعه می تواند انجام دهد؟ اگر تغییری هم در آینده نیاز باشد باز هم مدیر اجرایی، فنی، پاکدست و متخصص استفاده می کنیم. دید و وظیفه ما در این رویکرد کاملا فنی است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خصوص رابطه نه چندان خوب این شرکت با بعضی فدراسیون های ورزشی در گذشته گفت: طی نشست های مختلفی که با فدراسیون های ورزشی داشتیم به پرسشها آنها گوش کردیم و تعامل خوبی رسیدیم به طوری که رضایت نسبی الان در هر دو طرف برقرار هست. ما قدراسیون ها را به دو دسته درآمدزا و غیر در آمدزا تقسیم کردیم.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تاکید کرد: مسیر جدا جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی آینده نگری شده است است تا اگر روزی مجوز ورود داده شد این جدا

بعضی ها علاوه بر کار قهرمانی، درآمد هم دارند و بعضی دیگر مثل دوچرخه سواری، شنا و بسکتبال واقعا صرفا فقط کار قهرمانی می کنند و درآمدی ندارند. متاسفانه کارشناسان شرکت توسعه که قبلا روی این فدراسیون ها کارشناسی انجام دادند قیمت های نجومی جهت آنها در نظر گرفتند که اشتباه هست. فدراسیونی که سالی ۳۰ کیلیون هم درآمد ندارد چطور ۳۰۰ میلیون اجاره بدهد؟ برخورد ما با فدراسیون های درآمد زا انتفایی است ولی آنهایی که درآمد ندارند موضوعشان تفاوت دارد و این باعث شد خیلی از شکایت هایی که علیه این شرکت مطرح بود بعد گرفته شود و با مدیریت حل شود.

کریمی در خصوص ساخت ساختمان فدراسیون فوتبال در مجموعه ورزشی آزادی گفت: این سیاست شخص دکتر سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان است که ما حداکثر کمک را جهت ساخت فضای اداری، تمرینی و خدماتی به فدراسیون ها داشته باشیم تا خودکفا شوند.

پیش‌بینی مسیر جداگانه جهت ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

این مستاجر بودن جهت هر فدراسیونی باعث سردرگمی و بلاتکلیفی می شود. بنا شد در مجموعه آزادی امکانات خوبی در اختیار فدراسیون ها قرار دهیم که بتوانند خودشان فضای مورد نظر را بسازند و با کمک ما از آن بهره برداری کنند. ساختمان اداری فدراسیون فوتبال در خیابان سدول بود که باعث پرسشها زیادی جهت خودشان و ساکنین محل شده است بود. با مشورت خودشان زمین مناسبی در اختیارشان گذاشتیم و رییس فیفا هم ظاهرا قول کمک داده هست. ما آمادگی داریم تا جهت تمام فدراسیون ها این کار را انجام دهیم تا فضایی در ارزش ورزش کشور داشته باشند.

واژه های کلیدی: پروژه | مجموعه | نگهداری | ورزشگاه آزادی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs