اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه دانشگاه فرهنگیان مهرماه ۲۵ هزار دانشجو جذب می‌کند / وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: نیاز آموزش و پرورش به شرکت اداری و استخدامی کشور اعلام شده است است و آخرین عددی که با شرکت اداری و استخدامی بر سر آن به توافق رسید

دانشگاه فرهنگیان مهرماه ۲۵ هزار دانشجو جذب می‌کند / وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش: دانشگاه فرهنگیان مهرماه ۲۵ هزار دانشجو جذب می کند

عبارات مهم : آموزش

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: نیاز آموزش و پرورش به شرکت اداری و استخدامی کشور اعلام شده است است و آخرین عددی که با شرکت اداری و استخدامی بر سر آن به توافق رسیده ایم، ایجاد ۲۵ هزار ردیف استخدامی جهت دانشگاه فرهنگیان است.

به گزارش ایلنا، سید محمد بطحایی در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود کمبود معلم ردیف استخدامی جهت جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته نمی شود، گفت: تصمیم گیری در این خصوص برعهده شرکت اداری و استخدامی است که براساس مستندات و نیازمندی های دستگاه ها بررسی های خود را انجام داد و راجع به تخصیص داده شده است ردیف استخدامی تصمیم گیری می کند.

دانشگاه فرهنگیان مهرماه ۲۵ هزار دانشجو جذب می‌کند / وزیر آموزش و پرورش

وی ادامه داد: در حال حاضر نیاز آموزش و پرورش به شرکت اداری و استخدامی کشور اعلام شده است است و آخرین عددی که با شرکت اداری و استخدامی بر سر آن به توافق رسیده ایم، ایجاد ۲۵ هزار ردیف استخدامی جهت دانشگاه فرهنگیان است.

این عضو کابینه دولت دوازدهم افزود: بعد از قبولی در آزمون این ۲۵ هزار متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان از مهرماه در سر کلاس های درس حاضر می شوند.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: نیاز آموزش و پرورش به شرکت اداری و استخدامی کشور اعلام شده است است و آخرین عددی که با شرکت اداری و استخدامی بر سر آن به توافق رسید

بطحایی با اشاره به نشست یکسان با مدیر شرکت اداری و استخدامی کشور، نمایندگانی از شرکت برنامه و بودجه و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این باره اظهار داشت: در این نشست نیز این پرسشها مطرح و نتیجه این شد که جهت تدوین پیش نویس برنامه جامع نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش که برنامه ای جامع جهت ساماندهی نیروهای وزارت آموزش و پرورش هست، سه نفر از اعضای کمیسیون آموزش نیز در جلسات کارشناسی کارگروه تدوین پیش نویس برنامه جامع نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش حضور یابند.

اودر پاسخ به این پرسش که آیا با وجود تخصیص داده شده است سه هزار میلیارد تومان جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان این مهم هنوز اجرایی نشده هست، تصریح کرد: این پرسش باید از شرکت برنامه و بودجه پرسیده شود چراکه کل بازنشستگان کشوری تابع یک مقررات هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از منزل ملت، وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: تا آنجایی که اطلاع دارم، ضریبی که جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده است است بر اساس جدولی است که بازنشستگان هم تراز شاغلان در حال خدمت خود پول دریافت کنند.

دانشگاه فرهنگیان مهرماه ۲۵ هزار دانشجو جذب می‌کند / وزیر آموزش و پرورش

بطحایی با بیان اینکه زیاد کردن حقوق بازنشستگان از شش تا ۱۶ درصد خواهد بود، خاطرنشان کرد: قطعا به عنوان وزیر آموزش و پرورش وظیفه خود می دانم مطالبات فرهنگیان به خاص بازنشستگان را پیگیری کنم.

واژه های کلیدی: آموزش | برنامه | دانشگاه | استخدامی | فرهنگیان | بازنشستگان | حقوق بازنشستگان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs