اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

حدود 200 نماینده دمکرات علیه دونالد ترامپ اقامه دعوی کردند

نزدیک به 200 نماینده دمکرات کنگره علیه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در دادگاه فدرال اقامه دعوی کردند.  حدود 200 نماینده دمکرات علیه دون..

ادامه مطلب

نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است / ناطق نوری

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری اسلام هراسی در دنیا را از اهداف تروریست ها برشمرد و گفت: اینها این حرکات را علیه مسلمانان مظلوم انجام می دهند تا مرد..

ادامه مطلب

هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد / پوتین

رئیس‌جمهوری روسیه از هیلاری کلینتون به خاطر مطرح کردن “اظهارات تندی” علیه روسیه حین کارزارهای انتخاباتی به شدت انتقاد کرد. پوتین: هیلا..

ادامه مطلب

آمریکا از صحنه جهانی کنار نرود / موگرینی

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، کشورها در حال بدل شدن به شرکای این اتحادیه هستند که بخشی از علت آن هم، غیرقابل آینده نگری بودن دولت تازه آمریکاست. ..

ادامه مطلب

قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیاری ریاض و واشنگتن دروغ است/ هیچ قراردادی امضا نشده است ، موسسه آمریکایی

یکی از اعضای برجسته موسسه بروکینگز آمریکا ماهیت وجودی قرارداد ۱۱۰ میلیارد دلاری که ترامپ در جریان سفرش به عربستان مدعی انعقاد آن شد را زیر پرسش برد. ..

ادامه مطلب

جزئیات برخورد دو قطار در ایستگاه متروی طرشت

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو شرح برخورد دو قطار در ایستگاه مترو را تشریح کرد. جزئیات برخورد دو قطار در ایستگاه متروی طرشت عبار..

ادامه مطلب

حمایت دوباره ترامپ از دستور ممنوعیت ورود اتباع کشور عزیزمان ایران و چند کشور دیگر به آمریکا

رییس جمهور آمریکا با انتقاد از وزارت دادگستری کشورش از دستور خود جهت ممنوعیت ورود اتباع چند کشور مسلمان، از جمله کشور عزیزمان ایران به این کشور حمای..

ادامه مطلب

جایزه صلح ایالت هسن آلمان به موگرینی جهت نقش او در مذاکرات برجام اعطا می شود

جایزه صلح ایالت ‘هسن’ آلمان روز28 تیر (19 ژوییه) در بروکسل به فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جهت نقش او در مذاکرات هسته ای کشو..

ادامه مطلب

سود هنگفت شرکت‌های تسلیحاتی آمریکایی از معامله با عربستان

شرکت لاکهید مارتین و بوئینگ به ترتیب با به دست آوردن ۲۸ و ۵۰ میلیادر دلار، از بزرگترین ذی‌نفع‌های قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیارد دلاری دونالد ترامپ با عربستا..

ادامه مطلب

علت انفجار فروشگاه نمونه در شیراز مشخص شد

مدیرعامل شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز علت اتفاق انفجار و حریق مجتمع فرهاد و فروشگاه بزرگ نمونه در طبقه همکف این ساختمان را وجود تصاعدات ..

ادامه مطلب