اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

تصویرهای | اوضاع اضطراری هوستون بعد از توفان شدید هاروی

امدادگران تاکنون بیش از دو هزار نفر را از سیل و آب گرفتگی شهر هوستون بعد از توفان سهمگین هاروی نجات داده اند. در هوستون در ایالت تگزاس جهت سیل های ناگهانی او..

ادامه مطلب

فوت ۲۵ تهرانی بر اثر مصرف قرص برنج

پزشکی قانونی پایتخت کشور عزیزمان ایران از فوت ۲۵ تهرانی به علت مصرف قرص برنج در سه ماهه نخست امسال خبر داد. فوت ۲۵ تهرانی بر اثر مصرف قر..

ادامه مطلب

کشتی جاسوسی آمریکا همچنان اسیر کره‌ای‌ها است

حکومت کیم جونگ اون همچنان صاحب یک کشتی جاسوسی نیروی دریایی آمریکاست که تقریبا ۵۰ سال پیش و در وقت حکومت کمونیستی پدربزرگش کیم ایل سونگ از سوی پیونگ یانگ ..

ادامه مطلب

آمریکا تضمین بدهد، همه پرسی را عقب می اندازیم / بارزانی

مسعود بارزانی مدیر اقلیم کردستان عراق روز شنبه در تماس تلفنی با رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار ارائه تضمین هایی از واشنگتن در قبال به تاخیر ان..

ادامه مطلب

ترکیب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال خوزستان مشخص شد

به گزارش ایسنا، ترکیب دو تیم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال خوزستان جهت مصاف امشب دو تیم مشخص شد. ترکیب استقلال پایتخت کشور عزیزما..

ادامه مطلب

مادرزن در کما است ، دخالتهای خانواده همسر مرد افغانی، او را دست به چاقو کرد

ساعت 3 بعد از ظهر دوشنبه 9 مرداد، مأموران کلانتری 132 نبرد از درگیری خونین داماد خانواده با همسر و مادرزنش در خیابان هاشم آباد خبر دارشدند. دخالته..

ادامه مطلب