اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اولین هیات منصفه جرایم سیاسی در کشور عزیزمان ایران شروع به کار کرد

با ادای سوگند از سوی اعضای تازه هیات منصفه سیاسی و مطبوعات استان تهران، نخستین هیات منصفه جرایم سیاسی شروع به کار کرد.  اولین هیات منصف..

ادامه مطلب

با نکونام، در شهر فوتبال و کار جالب بازیکنانش

به گزارش خبرآنلاین؛ جواد نکونام با خونه به خونه دست به کار بزرگی زده هست. او و تیمش موفق شدند سیاه جامگان را هم از پیشرو بردارند تا به جمع 8 تیم نها..

ادامه مطلب

دستگیری گردانندگان کانال منتشر کننده تصویرهای و شماره تلفن‌های زنان جوان

مسئول پلیس فتا گلستان گفت: کارشناسان با رصد اینترنت کانالی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کردند که گردانندگان آن تصویرهای شخصی از خانم‌های جوان و شماره ت ..

ادامه مطلب

سهم نمایندگان از این تلخی چقدر است؟ ، ابراز نگرانی نجفی از زیاد کردن آمار افسردگی و خودکشی در کشور

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با ابراز نگرانی از آمار خودکشی و به دنبال آن زیاد کردن آمار افسردگی در کشور گفت: نام این مرگ‌ها را خودکشی نمی‌گذارم..

ادامه مطلب

داماد ۴۰ میلیون از عروس گرفت و فرار کرد!

مردی که در دومین ازدواجش با یک دختر مهندس، وعده زندگی رویایی به او داده بود، سه هفته بعد از مراسم عقد ناپدید شد و عروس جوان را با دفترچه حساب خالی شده‌..

ادامه مطلب

انتقاد مک‌کین از ترامپ به خاطر فرار از جنگ ویتنام

سناتور جان‌ مک‌کین جمهوری‌خواه در تازه‌ترین انتقاد از رئیس‌جمهوری آمریکا، به مساله فرارهای دونالد ترامپ از شرکت در جنگ در دوران جوانی اشاره کرد. او به طور ضمن..

ادامه مطلب

عدم همکاری اروپا با آمریکا جهت تحریم کشور عزیزمان ایران / ترامپ در گفتگو با فاکس نیوز

رئیس‌جمهور آمریکا راجع به همکاری اروپا جهت تحریم کشور عزیزمان ایران گفت: هنگامی که کشور عزیزمان ایران از آلمان، فرانسه یا سایر این کشورها میلیاردها دلا..

ادامه مطلب

پارکبان‌ها پلیس هستند؟

رییس پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد که پارکبان ها نیروی پلیس یا نیروی وابسته به یگان های حفاظت پلیس نیستند.  پارکبان ها پلیس هستند؟ عبارا..

ادامه مطلب

کشف جرایم در پایتخت کشور عزیزمان ایران با کارعلمی و بانک‌های اطلاعاتی ،

رییس پیشین پلیس آگاهی پایتخت و فرمانده انتظامی تازه استان البرز تاکید کرد که امروز در مجموعه پلیس آگاهی کشف جرایم تنها با کارها علمی و بهره‌مندی از با..

ادامه مطلب

اتفاقی تکان‌دهنده جهت یک نوجوان معلول

مردی جوان که نقشه سیاهی در سر داشت، هنگامی که چند نوجوان را هنگام بازی در کوچه دید در اقدامی جنون‌آمیز به سوی آنها دوید ولی در این میان همه بجز یک نوجوا..

ادامه مطلب