اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

تصویر جدیدی از مهناز افشار و دخترش

به گزارش خبرآنلاین، مهناز افشار اکنون سریال «گلشیفته» را در شبکه نمایش خانگی دارد. او در این سریال کنار هومن سیدی، امیر مهدی ژوله و سیامک انصاری بازی ..

ادامه مطلب

سناریوی عفرین تکرار نمی‌شود / هشدار عراق به اردوغان

وزیر خارجه عراق در گفت‌وگو با معاون همتای ترکیه‌ای خود، متذکر شد که جنگ علیه داعش در عراق آخر یافته است و دولت بغداد اجازه حضور نظامی کشورهای خارجی د..

ادامه مطلب

۱۲ هزار کلاس آماده اسکان نوروزی فرهنگیان ، مدارس باز هم هتل نوروزی شدند

مدیر کل تعاون وزارت آموزش و پرورش گفت: در صورت ضرورت و نیاز تنها استاندار می تواند دستور پذیرش و اسکان غیر فرهنگیان در مدارس را صادر کند. مدارس با..

ادامه مطلب

در برابر بدحجابی و جرایم مشهود طبق قانون عمل و برخورد می‌کنیم / پلیس

بارها گفته ایم که عمده مردم عزیز و بزرگوار ما و زنان جامعه ما مباحث عفاف و حجاب را رعایت می کنند ، ولی اگر معدود افرادی هستند که هنجار شکنی کرده و حجاب را رع..

ادامه مطلب

اعتراض شدید کشور عزیزمان ایران به دولت انگلیس

سخنگوی وزارت امور خارجه از اعتراض شدید جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به دولت انگلیس در پی تعرض به سفارت کشورمان در لندن خبر داد. اعتراض شدید کشو..

ادامه مطلب

سیاه‌چاله‌ای که گذشته را پاک می‌کند

محاسبه تیمی از ریاضیدانان نشان می‌‎دهد که بعضی از سیاه‌چاله‌ها در دنیا وجود دارند که می‌توانند گذشته را به طور کامل پاک کنند و آینده را عوض کنند. ..

ادامه مطلب

از بین بردن توان موشکی کشور عزیزمان ایران ناممکن است / یک اندیشکده انگلیسی

یک اندیشکده انگلیسی در گزارشی مفصل به تحلیل توان موشکی کشور عزیزمان ایران پرداخته و به مقامات واشنگتن توصیه کرده به دنبال از بین بردن کامل توان موشکی..

ادامه مطلب

نماینده کمیسیون اصل۹۰بر مراحل بازخوانی نظارت می‌کند ، جعبه سیاه تحویل دادستانی می‌شود

یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشف شدن جعبه سیاه هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج گفت که جعبه سیاه تحویل دادستانی..

ادامه مطلب

چراغ سبز زلاتان جهت حضور در جام جهانی روسیه

برترین گلزن تاریخ فوتبال سوئد میل به خودش را جهت حضور در جام جهانی روسیه نشان داد. چراغ سبز زلاتان جهت حضور در جام جهانی روسیه عبارات ..

ادامه مطلب