اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

سهم نمایندگان از این تلخی چقدر است؟ ، ابراز نگرانی نجفی از زیاد کردن آمار افسردگی و خودکشی در کشور

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با ابراز نگرانی از آمار خودکشی و به دنبال آن زیاد کردن آمار افسردگی در کشور گفت: نام این مرگ‌ها را خودکشی نمی‌گذارم..

ادامه مطلب

پارکبان‌ها پلیس هستند؟

رییس پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد که پارکبان ها نیروی پلیس یا نیروی وابسته به یگان های حفاظت پلیس نیستند.  پارکبان ها پلیس هستند؟ عبارا..

ادامه مطلب

کشف جرایم در پایتخت کشور عزیزمان ایران با کارعلمی و بانک‌های اطلاعاتی ،

رییس پیشین پلیس آگاهی پایتخت و فرمانده انتظامی تازه استان البرز تاکید کرد که امروز در مجموعه پلیس آگاهی کشف جرایم تنها با کارها علمی و بهره‌مندی از با..

ادامه مطلب

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای جمعه و شنبه ، هوا آرام در محورهای مواصلاتی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین اوضاع ترافیکی راه‌های کشور را تشریح و محدودیت‌های تردد در جاده‌ها طی روزهای جمعه و شنبه را نیز اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

علت انفجار فروشگاه نمونه در شیراز مشخص شد

مدیرعامل شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز علت اتفاق انفجار و حریق مجتمع فرهاد و فروشگاه بزرگ نمونه در طبقه همکف این ساختمان را وجود تصاعدات ..

ادامه مطلب

ترکیه پاسخگو باشد ، تصویر العمل فرمانده مرزبانی ناجا به اتفاق تروریستی در مرز آذربایجان غربی

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی شرح اتفاق تروریستی رخ داده در هنگ مرزی ارومیه را تشریح کرد. تصویر العمل فرمانده مرزبانی ناجا به اتفاق تروریستی د..

ادامه مطلب

یک موی کارگر را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم/ از کارگران شکایت نکردیم ، در شرایط ان

وزیر کار در خصوص ادعای رسانه‌های مخالف دولت مبنی بر شکایت او از افرادی که مراسم صحبت مدیر جمهور شعارهای انحرافی سردادند، تاکید کرد: ما از کارگران شکایت ن..

ادامه مطلب

هشدار راجع به وقوع سیل در شمال غرب کشور

جمعیت هلال احمر و شرکت مدیریت بحران کشور نسبت به جاری شدن سیلاب در بعضی از مناطق شمال غربی کشور هشدار داد. هشدار راجع به وقوع سیل در شمال غرب ..

ادامه مطلب