اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی سعودی

به گزارش سرپوش، بعضی منابع شنبه شب اخباری از تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی عربستان سعودی مخابره کردند. تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی سعودی ..

ادامه مطلب

سناریوی عفرین تکرار نمی‌شود / هشدار عراق به اردوغان

وزیر خارجه عراق در گفت‌وگو با معاون همتای ترکیه‌ای خود، متذکر شد که جنگ علیه داعش در عراق آخر یافته است و دولت بغداد اجازه حضور نظامی کشورهای خارجی د..

ادامه مطلب

تصاویر) ، 105دختر فرزند ربوده شدند+ نیجریه فاجعه ملی اعلام کرد(

رئیس‌جمهوری نیجریه پنج روز بعد از حمله به شهر داپچی در ایالت یوبه که طی ان 105 دانش آموز دختر ربوده شدند، در بیانیه‌ای گفت: ‌این یک فاجعه ملی است. ..

ادامه مطلب

7 میلیارد دلار در خاورمیانه دور ریختیم / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا باز هم از هزینه شدن چندین تریلیون دلار در جنگ بی‌ثمر خاورمیانه شکایت کرد و گفت که این پول در حالی هزینه شده است که دولت آمریکا بودج..

ادامه مطلب

قاضی فدرال به جمع تحریم‌کنندگان نطق هر سال ترامپ پیوست

‘روث بِیدِر گینزبرگ'(Ruth Bader Ginsburg)یکی از 9قاضی ارشد ‘دیوان عالی فدرال آمریکا’بااعلام اینکه در نطق هر سال ترامپ موسوم به ‘وضعیت کشور'(S..

ادامه مطلب

انصارالله یمن با موشک صمود پادگان ارتش عربستان را نشانه قرار داد

منابع یمنی از حمله موشکی نیروهای انصارالله یمن به پادگان ارتش عربستان در جیزان خبر دادند. انصارالله یمن با موشک صمود پادگان ارتش عربستان را..

ادامه مطلب

انتقاد مک‌کین از ترامپ به خاطر فرار از جنگ ویتنام

سناتور جان‌ مک‌کین جمهوری‌خواه در تازه‌ترین انتقاد از رئیس‌جمهوری آمریکا، به مساله فرارهای دونالد ترامپ از شرکت در جنگ در دوران جوانی اشاره کرد. او به طور ضمن..

ادامه مطلب

کشتی جاسوسی آمریکا همچنان اسیر کره‌ای‌ها است

حکومت کیم جونگ اون همچنان صاحب یک کشتی جاسوسی نیروی دریایی آمریکاست که تقریبا ۵۰ سال پیش و در وقت حکومت کمونیستی پدربزرگش کیم ایل سونگ از سوی پیونگ یانگ ..

ادامه مطلب

آمریکا تضمین بدهد، همه پرسی را عقب می اندازیم / بارزانی

مسعود بارزانی مدیر اقلیم کردستان عراق روز شنبه در تماس تلفنی با رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار ارائه تضمین هایی از واشنگتن در قبال به تاخیر ان..

ادامه مطلب

روسیه در حال مذاکره با آمریکا جهت ایجاد کارگروه امنیت سایبری است

فرستاده خاص روسیه در امور امنیت سایبری از مذاکره مسکو و واشنگتن جهت ایجاد یک کارگروه یکسان در زمینه امنیت سایبری خبر داده است. روسیه در حال م..

ادامه مطلب