اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

انصارالله یمن با موشک صمود پادگان ارتش عربستان را نشانه قرار داد

منابع یمنی از حمله موشکی نیروهای انصارالله یمن به پادگان ارتش عربستان در جیزان خبر دادند. انصارالله یمن با موشک صمود پادگان ارتش عربستان را..

ادامه مطلب

انتقاد مک‌کین از ترامپ به خاطر فرار از جنگ ویتنام

سناتور جان‌ مک‌کین جمهوری‌خواه در تازه‌ترین انتقاد از رئیس‌جمهوری آمریکا، به مساله فرارهای دونالد ترامپ از شرکت در جنگ در دوران جوانی اشاره کرد. او به طور ضمن..

ادامه مطلب

کشتی جاسوسی آمریکا همچنان اسیر کره‌ای‌ها است

حکومت کیم جونگ اون همچنان صاحب یک کشتی جاسوسی نیروی دریایی آمریکاست که تقریبا ۵۰ سال پیش و در وقت حکومت کمونیستی پدربزرگش کیم ایل سونگ از سوی پیونگ یانگ ..

ادامه مطلب

آمریکا تضمین بدهد، همه پرسی را عقب می اندازیم / بارزانی

مسعود بارزانی مدیر اقلیم کردستان عراق روز شنبه در تماس تلفنی با رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار ارائه تضمین هایی از واشنگتن در قبال به تاخیر ان..

ادامه مطلب

روسیه در حال مذاکره با آمریکا جهت ایجاد کارگروه امنیت سایبری است

فرستاده خاص روسیه در امور امنیت سایبری از مذاکره مسکو و واشنگتن جهت ایجاد یک کارگروه یکسان در زمینه امنیت سایبری خبر داده است. روسیه در حال م..

ادامه مطلب

حدود 200 نماینده دمکرات علیه دونالد ترامپ اقامه دعوی کردند

نزدیک به 200 نماینده دمکرات کنگره علیه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در دادگاه فدرال اقامه دعوی کردند.  حدود 200 نماینده دمکرات علیه دون..

ادامه مطلب

هیلاری از مساله روسیه سوءاستفاده کرد / پوتین

رئیس‌جمهوری روسیه از هیلاری کلینتون به خاطر مطرح کردن “اظهارات تندی” علیه روسیه حین کارزارهای انتخاباتی به شدت انتقاد کرد. پوتین: هیلا..

ادامه مطلب

آمریکا از صحنه جهانی کنار نرود / موگرینی

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، کشورها در حال بدل شدن به شرکای این اتحادیه هستند که بخشی از علت آن هم، غیرقابل آینده نگری بودن دولت تازه آمریکاست. ..

ادامه مطلب

قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیاری ریاض و واشنگتن دروغ است/ هیچ قراردادی امضا نشده است ، موسسه آمریکایی

یکی از اعضای برجسته موسسه بروکینگز آمریکا ماهیت وجودی قرارداد ۱۱۰ میلیارد دلاری که ترامپ در جریان سفرش به عربستان مدعی انعقاد آن شد را زیر پرسش برد. ..

ادامه مطلب

سود هنگفت شرکت‌های تسلیحاتی آمریکایی از معامله با عربستان

شرکت لاکهید مارتین و بوئینگ به ترتیب با به دست آوردن ۲۸ و ۵۰ میلیادر دلار، از بزرگترین ذی‌نفع‌های قرارداد تسلیحاتی ۱۱۰ میلیارد دلاری دونالد ترامپ با عربستا..

ادامه مطلب