اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

شوهرش برادر متجاوز را ترور کرد، رخداد عجیب , برادر فرد ترور شده، شوهر زن را کشت ، مرد به زن تعرض کرد

بهار سال گذشته بود که زن جوانی هراسان به اداره پلیس رفت و از جنایت سیاهی که برایش رخ داده بود خبر داد. رخداد عجیب / مرد به زن تعرض کرد؛شوهرش ..

ادامه مطلب

عکس) ، انفجار شی نامشخص در قائمشهر مردم را به خیابان کشاند+ ایجاد حفره 3 متر مربعی در آسفالت (

این انفجار به گفته شاهدان عینی در منطقه ‘ سمنا دشت ‘ رخ داد و به حدی شدید بود که حفره ای به عمق 40 سانتی متر در وسعتی سه متر مربع در آسفالت..

ادامه مطلب

خودکشی زن کارمند از طبقه چهارم بعد از طلب حلالیت از همکاران

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ گفت: زن جوانی که دچار مسئله اعصاب و روان بود در اقدامی عجیب ساعت ۹ صبح روز جاری خود را از طبقه چهارم ساختمان در محدوده گلبرگ به پایین..

ادامه مطلب

زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از آب درآمد

دوازدهم بهمن سال 1392 بود که زن میان سالی ماجرای گم شدن همسر 46 ساله اش را فاش کرد. زنی که می گفت شوهرش در میدان جنگ با داعش هست، قاتل او از ..

ادامه مطلب

دستگیری گردانندگان کانال منتشر کننده تصویرهای و شماره تلفن‌های زنان جوان

مسئول پلیس فتا گلستان گفت: کارشناسان با رصد اینترنت کانالی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کردند که گردانندگان آن تصویرهای شخصی از خانم‌های جوان و شماره ت ..

ادامه مطلب

داماد ۴۰ میلیون از عروس گرفت و فرار کرد!

مردی که در دومین ازدواجش با یک دختر مهندس، وعده زندگی رویایی به او داده بود، سه هفته بعد از مراسم عقد ناپدید شد و عروس جوان را با دفترچه حساب خالی شده‌..

ادامه مطلب

اتفاقی تکان‌دهنده جهت یک نوجوان معلول

مردی جوان که نقشه سیاهی در سر داشت، هنگامی که چند نوجوان را هنگام بازی در کوچه دید در اقدامی جنون‌آمیز به سوی آنها دوید ولی در این میان همه بجز یک نوجوا..

ادامه مطلب

فوت ۲۵ تهرانی بر اثر مصرف قرص برنج

پزشکی قانونی پایتخت کشور عزیزمان ایران از فوت ۲۵ تهرانی به علت مصرف قرص برنج در سه ماهه نخست امسال خبر داد. فوت ۲۵ تهرانی بر اثر مصرف قر..

ادامه مطلب

مادرزن در کما است ، دخالتهای خانواده همسر مرد افغانی، او را دست به چاقو کرد

ساعت 3 بعد از ظهر دوشنبه 9 مرداد، مأموران کلانتری 132 نبرد از درگیری خونین داماد خانواده با همسر و مادرزنش در خیابان هاشم آباد خبر دارشدند. دخالته..

ادامه مطلب

متهم دستگیر شد ، هتک حیثیت و اخاذی با سوءاستفاده از کودک خانواده

رئیس پلیس فتای پایتخت گفت: فردی که با طرح دوستی با فرزندان خانواده و در اختیار گرفتن عکس‌های خانوادگی، از افراد با هتک حیثیت، اخاذی می‌کرد، شناسایی و د..

ادامه مطلب