اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

از پرسشها مالی تا سرپیچی سیاسی، پشت‌پرده چیست؟ ، خداحافظی دسته جمعی از جمنا

جمنا آمد تا مدلی مستمر و پایدار جهت کارتشکیلاتی نیروهای ارزشگرا باشد و در ابتدای کار نیز با ابهت ظاهر شد ولی نیروهای شاخص آن در یکسال گذشته یکی بعد از دی..

ادامه مطلب

کذب است ، احمدی‎نژاد بازداشت شده؟ / دفتر احمدی‎نژاد

صبح امروز در بعضی کانال‎های خبری، اعلام شد: در سکوت خبری ناشی از شروع فیلترینگ، صبحگاه امروز محمود احمدی‎نژاد دستگیر شد. احمدی‎نژاد بازداشت شده..

ادامه مطلب

اگر هوس ریاست دولت آینده را دارید مراقب نحسی سیزده باشید / کنایه فرزند ناطق‌نوری به ضرغامی

فرزند حجت الاسلام ناطق نوری در پاسخ به رییس اسبق شرکت صدا و سیما گفت: شاید بهتر بود که آقای ضرغامی، به جای دلسوزی و مصلحت اندیشی های پر خسارت و یا ه..

ادامه مطلب

رییس جمهور وارد کرمانشاه شد

رییس جمهور صبح سه شنبه جهت دیدار از مناطق زلزله زده و نظارت و بررسی بر روند امداد رسانی به زلزله زدگان در شهرهای استانهای غربی کشور و دیدار با مردم و آسیب د..

ادامه مطلب

اولین هیات منصفه جرایم سیاسی در کشور عزیزمان ایران شروع به کار کرد

با ادای سوگند از سوی اعضای تازه هیات منصفه سیاسی و مطبوعات استان تهران، نخستین هیات منصفه جرایم سیاسی شروع به کار کرد.  اولین هیات منصف..

ادامه مطلب

معیارهای وزارت کشور در پیشنهاد گزینه‌های استانداری به دولت کاملاً براق است / وزارت کشور

مرکز اطلاع رسانی وامور بین الملل وزارت کشور منشتر شدن یک یادداشت رسانه ای به نقطه نظرات مطرح شده است در بعضی رسانه ها با عنوان وزارت کشور و بومی گزینی پاسخ دا..

ادامه مطلب

رنسانس اصولگرایی

آفتاب یزد در گزارشی تحلیلی به این پرسش پاسخ داده است که نشانه شیخ نور از کارها اخیرش چیست. آیا او به دنبال انزواطلبی است و یا به دنبال مهیا شدن جهت شرو..

ادامه مطلب

موافقت کمیسیون برنامه با تفکیک ٣ وزارتخانه

یک عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با تفکیک وزارتخانه‌های راه، مسکن، صنعت، بازرگانی، ورزش و جوانان خبر دا..

ادامه مطلب

نشانه تروریست ها، اسلام هراسی است / ناطق نوری

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری اسلام هراسی در دنیا را از اهداف تروریست ها برشمرد و گفت: اینها این حرکات را علیه مسلمانان مظلوم انجام می دهند تا مرد..

ادامه مطلب

نظر آیت‌الله هاشمی راجع به روحانی ، قالیباف تبدیل به محسن رضایی شد، رئیسی همان سعید جلیلی است؟

مشاور ارشد مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: عده‌ای می‌خواهند جریان عقلانیت را به عقب برگردانند؛ جهت جریان عقلگرایی همه باید پای صندوق بیایند و نبای..

ادامه مطلب