اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

پایان فیلمبرداری «دختر شیطان»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «دختر شیطان» ـ محصول یکسان سینمای کشور عزیزمان ایران و بالیوود هندوستان ـ در شهر بمبئی به آخر رسید. پایان فیلمبرداری «دختر ش..

ادامه مطلب

راهکارهای نویسنده «شهرزاد» جهت فیلمنامه‌نویسی

نغمه ثمینی، فیلمنامه‌نویس «شهرزاد» در کارگاه آموزشی خود در جشنواره جهانی فیلم فجر، تجربیات نویسندگی خود را با حاضران در میان گذاشت.  راه..

ادامه مطلب

تصویر جدیدی از مهناز افشار و دخترش

به گزارش خبرآنلاین، مهناز افشار اکنون سریال «گلشیفته» را در شبکه نمایش خانگی دارد. او در این سریال کنار هومن سیدی، امیر مهدی ژوله و سیامک انصاری بازی ..

ادامه مطلب

«سارق روح » سریالی به دنبال کم کردن آسیب های اجتماعی

تهیه کننده سریال سارق روح گفت: سارق روح پیچیده ترین مجموعه تلویزیونی است که من می شناسم به طوری که در ۲۰ قسمت اول ۱۷۰ لوکیشن و بیش از ۱۰۰ بازیگر داشته است. ..

ادامه مطلب

تصویر ، تمجید رضا صادقی از عمو پورنگ

رضا صادقی منشتر شدن تصویری از خود در کنار داریوش فرضیایی، از واکنش‌ها خوب و مهربانانه او نوشت. تمجید رضا صادقی از عمو پورنگ/ عکس عبارات مهم ..

ادامه مطلب

داستان سری سوم از کجا شروع می‌شود؟ ، «ستایش۳» با حضور بازیگران تازه ساخته می‌شود

تا یک ماه آینده نگارش این سریال که فصل سوم آن در قالب ۳۰ قسمت روانه آنتن خواهد شد، به آخر می‌رسد و بعد از آن گروه وارد مرحله پیش تولید خواهند شد. ..

ادامه مطلب

خانواده در سینمای کشور عزیزمان ایران سیاهی لشکر شده است است / هرمز هدایت

بازیگر و کارگردان تئاتر، تلویزیون و سینما گفت: اگر بازیگران و صورت های معروف با اظهار نظر بخواهند جواب همدیگر را دهند شاید به جایگاه بازیگران بر می گردد و..

ادامه مطلب

همکاری سیروان خسروی و نیکی کریمی در «آذر»

سیروان خسروی با اجرای ترانه‌ای، در موزیک ویدئویی مرتبط با فیلم «آذر» به تهیه کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی محمد حمزه‌ای حضور پیدا کرد.  ..

ادامه مطلب

تصویر یادگاری مهتاب کرامتی با گری لوییس

مهتاب کرامتی تصویری از خودش کنار گری لوییس نماینده شرکت ملل در کشور عزیزمان ایران منتشر کرد.  تصویر یادگاری مهتاب کرامتی با گری لوی..

ادامه مطلب

تابو ها را کنار بزنیم

روزنامه جام جم در یادداشتی به قلم فلور نظری بازیگر سینماوتلویزیون نوشت: حدود یک سال پیش کمپین کودکان بدسرپرست را با شعار بدسرپرست تنهاتر است راه اندازی..

ادامه مطلب