اصلی همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

اصلی: همکاری دستگیری قاتل سریالی اخبار حوادث

ادامه فیلم استنلی کوبریک ، اوان مک‌گرگور بازیگر «درخشش» شد

اوان مک‌گرگور در اقتباس تازه کمپانی برادران وارنر از رمان محبوب «درخشش» نوشته استیون کینگ نقش شخصیت مهم یعنی دنی تورنس را ایفا می‌کند.  اوان..

ادامه مطلب

لی دنیلز راجع به بیلی هالیدی اسطوره موسیقی جز فیلم می‌سازد

نزدیک به نیم قرن بعد از آخرین فیلمی که راجع به زندگی پرتلاطم یکی از چهره‌های موسیقی آمریکا ساخته شد، حالا لی دنیلز قصد دارد فیلمی تازه از بیلی هالیدی ب..

ادامه مطلب

خنجر از پشت تلویزیون به ناصر ملک مطیعی!

به بهانه فوت ناصر ملک مطیعی، بازیگر پیشکسوت سینما، کارتونیست ها در روزنامه های متفاوت به این خبر تصویر العمل نشان دادند. خنجر از پشت تلویزیون به..

ادامه مطلب

عوض کردن وقت پخش سریال‌های رمضانی به خاطر جام جهانی

تلویزیون تصمیم دارد پخش سریال‌های رمضانی را پیش از شروع بازی‌های جام‌جهانی به اتمام برساند. عوض کردن وقت پخش سریال های رمضانی به خاطر جام جهانی ..

ادامه مطلب

پایان فیلمبرداری «دختر شیطان»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «دختر شیطان» ـ محصول یکسان سینمای کشور عزیزمان ایران و بالیوود هندوستان ـ در شهر بمبئی به آخر رسید. پایان فیلمبرداری «دختر ش..

ادامه مطلب

راهکارهای نویسنده «شهرزاد» جهت فیلمنامه‌نویسی

نغمه ثمینی، فیلمنامه‌نویس «شهرزاد» در کارگاه آموزشی خود در جشنواره جهانی فیلم فجر، تجربیات نویسندگی خود را با حاضران در میان گذاشت.  راه..

ادامه مطلب

تصویر جدیدی از مهناز افشار و دخترش

به گزارش خبرآنلاین، مهناز افشار اکنون سریال «گلشیفته» را در شبکه نمایش خانگی دارد. او در این سریال کنار هومن سیدی، امیر مهدی ژوله و سیامک انصاری بازی ..

ادامه مطلب

«سارق روح » سریالی به دنبال کم کردن آسیب های اجتماعی

تهیه کننده سریال سارق روح گفت: سارق روح پیچیده ترین مجموعه تلویزیونی است که من می شناسم به طوری که در ۲۰ قسمت اول ۱۷۰ لوکیشن و بیش از ۱۰۰ بازیگر داشته است. ..

ادامه مطلب

تصویر ، تمجید رضا صادقی از عمو پورنگ

رضا صادقی منشتر شدن تصویری از خود در کنار داریوش فرضیایی، از واکنش‌ها خوب و مهربانانه او نوشت. تمجید رضا صادقی از عمو پورنگ/ عکس عبارات مهم ..

ادامه مطلب

داستان سری سوم از کجا شروع می‌شود؟ ، «ستایش۳» با حضور بازیگران تازه ساخته می‌شود

تا یک ماه آینده نگارش این سریال که فصل سوم آن در قالب ۳۰ قسمت روانه آنتن خواهد شد، به آخر می‌رسد و بعد از آن گروه وارد مرحله پیش تولید خواهند شد. ..

ادامه مطلب